Služby a firmy

Obchody

 • Potraviny - MIX v objekte COOP Jednota
 • Kvetinárstvo a hračky č.p. 185
 • J.A. textil - predajňa textilu

Stravovacie zariadenia

 • Prima bar - Prevádzka sa nachádza na poschodí objektu Jednota COOP v prenajatých priestoroch s počtom miest 70
 • Penzión Boudica - Spoločnosť má prevádzku v zrekonštruovanom objekte na území pôvodného PD, ponúka ubytovacie (počet lôžok 22) a stravovacie služby (počet miest 100)

Prima bar

Prevádzka sa nachádza na poschodí objektu Jednota COOP v prenajatých priestoroch s počtom miest 70

Penzión Boudica Gregorovce

Obec Gregorovce disponuje novopostaveným penziónom Penzión Boudica Gregorovce, ktorý bol postavený na okraji bývalého poľnohospodárskeho družstva a od roku 2006 ponúka svoje stravovacie a ubytovacie služby nie len domácim obyvateľom.

Penzión má kapacitu 22 lôžok aj s prístelkami. Pri spoločenských akciách ako sú svadby, Silvester alebo Halloween môže počet stravovacích miest dosiahnuť 100. Návštevníci penziónu môžu využiť aj rôzne služby penziónu ako napr. saunu, ohnisko – opekanie pred penziónom a NONSTOP počítačové služby ako internet, tlač, kopírovanie, scanner.

V obci Gregorovce sa nachádzajú 4 hospodársko-výrobné areály

  Elektroplast výrobné družstvo Prešov, závod Gregorovce

  Spoločnosť sa zaoberá výrobou plastových výrobkov a jej areál sa nachádza na severnom okraji intravilánu.

  NOVAVIA s r.o.

  Spoločnosť sa zaoberá výrobou výrobkov zo sklolaminátu a porezom drevnej hmoty na gátri. Areál tvoria niekoľko priestorov z bývalého Poľnohospodárskeho družstva na juhovýchodnom okraji intravilánu.

  Trend holz s r.o.

  Prešov Spoločnosť sa zaoberá drevovýrobou a sídli taktiež v priestoroch bývalého Poľnohospodárskeho družstva

  VSK MINERAL s.r.o.

  Prevádzka spoločnosti v lome Hubošovce – lokalita Lysá Stráž, ktorý na územie katastra Gregorovce zasahuje plochou 6,09 ha. Ťaží sa tu svetlý andezit, ktorý pre svoju dobrú štiepateľnosť je vhodný na kamenársku výrobu a stavebné účely

   Základnú obchodnú vybavenosť v obci Gregorovce tvoria Potraviny – MIX v objekte COOP Jednota. Okrem základných potravín sú v obci aj ďalšie tri špecializované predajne s predajom kvetín a hračiek – Kvetinárstvo a hračky č.p. 185, predajňa textilu – J.A. textil, ktorá sídli v prenajatých priestoroch objektu COOP Jednota, zámočníctvo, ktoré sa taktiež nachádza v priestoroch COOP Jednoty.